بهترین سیستم تایم شیت برای محاسبه حقوق و دستمزد چیه؟

با اینکه این سوال خیلی وقت است که حل شده و هر کس بنا به نیازی که داره، به نوعی در صدد حل این مساله بر اومده، با این حال چون چند وقتی است که در حال استخون خرد کردن در موردش هستم این نکات به ذهنم میرسه:

اگر تعداد پرسنل زیر 10 نفر است، هم سیستم دستی و هم سیستم محاسباتی بر مینای یک نرم افزاری مشابه اکسل جوابگوی نیازها است. اگر تعداد به حدود 20 نفر و کمتر برسه لزومن باید از محاسبات دستی به سمت اکسل اومد ولی اگر تعداد به حدود سی نفر و بالاتر برسه، بهتره که قبل از اینکه کلی هزینه بشه بابتش برای محسابات حقوق و دستمزد (منظورم حقوقی است که یک سری پرسنل بابت انجام محاسباتش میگیرن) به فکر یک روش اتومات با کمک یک نرم افزار باشیم.

خب اگر تصمیم به داشتن یک نرم افزار بگیریم اونوقت این سوال مطرحه که چه نرم افزاری باید داشته باشیم تا خواسته هامون رو برآورده کنه، پس اگر به سمت نرم افزار اومدیم باید چیزی رو انتخاب کنیم که تماماً اتومات و خودکار محاسباتش رو انجام بده نه اینکه یک مقدارش رو تو نرم افزار 1 انجام بدیم، بقیش رو ببریم تو یک سر رسید دستی انجام بدیم و نهایتن خروجیشون رو ببریم توی نرم افزار دومی.

چون فعلن حیطه مسئولیت من محاسبات حقوقی نیست، مثلن فرمول اضافه کار و … پس چیزی رو که الان بهش دارم فکر میکنم که نیاز است به عنوان خروجی واحد اداری به واحد مالی و حسابداری شرکت داده بشه و مواردی مثل تولید فایل لیست بیمه تامین اجتماعی و امثالهم فعلن تو حوزه کاری من نیست : )

خب این هم مواردی است که به نظرم رسید و همشون رو در قالب یک فلوچارت آوردم. 

پست شده در آموزشی
2 نظر برای “بهترین سیستم تایم شیت برای محاسبه حقوق و دستمزد چیه؟
 1. بهنایم گفت:

  سلام، بد تیست تایم شیت بهتایم را هم ببینید. امتحانش مجانیه

 2. درود بر شما بهتایم نرم‌افزار ابری تایم‌شیت و مدیریت پروژه است که به بهبود فضای مدیریت پروژه کمک می‌نماید و مناسب شرکت‌ها و افرادی است که به زمان اهمیت می‌دهند. این نرم‌افزار به مدیران اجازه می‌دهد زمان سپری شده بر روی پروژه‌های مختلف را ردیابی کنند و بدانند کارکنان زیرمجموعه آن‌ها دقیقا در سازمان چه می‌کنند .با بهتایم می‌‌توانید مشتریان، قرارداد‌ها، پروژه‌‌ها و فعالیت‌های سازمان خود را به سادگی تعریف کنید، تخصیص کار افراد را انجام دهید و برای حجم کار و زمان انجام فعالیت‌‌های هر فرد برنامه‌ریزی کنید. برای اطلاعات بیشتر
  https://behtime.ir/main/
  ثبت نام رایگان در بهتایم
  https://behtime.ir/Account/Register
  اگر سوال یا مشکلی دارید، خوشحال خواهیم شد که به آن پاسخ دهیم
  https://behtime.ir/main/
  ۰۹۰۲۸۰۱۰۶۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

+ 88 = ninety